Jsme sehraný tým kameramana a fotografa a společně fotíme a natáčíme již několik let. Za tu dobu jsme zaznamenali nespočet svateb, křtin, plesů, ale i firemních akcí, oslav a festivalů. To, že se navzájem dobře známe, nám velmi pomáhá při naší spolupráci „na place“. Stejně jako máme rádi uvolněný chod věcí, dáváme při natáčení a fotografování svateb přednost přirozenosti. Zároveň si velmi dobře uvědomujeme, že svatba je jeden z nejdůležitějších dní v životě našich klientů, proto se nejen při fotografování nebo natáčení, ale také při samotné postprodukci pečlivě zaměřujeme na každý detail.

Stejně tak jako máme rádi uvolněný chod věcí, dáváme při natáčení a fotografování přednost přirozenosti. Protože rádi cestujeme, rozšiřujeme si podvědomí o fotogenických místech. Nejen při fotografování nebo natáčení, ale také při samotné postprodukci se pečlivě zaměřujeme na každý detail.

Kameraman na svatbu

Natáčení se věnuji již pěknou řádku let. Do mého portfolia patří celá řada firemních akcí, festivalů, plesů a zároveň jsem externím kameramanem České televize, kde se zaměřuji na dokumentární tvorbu. Nejen při natáčení svateb používám výhradně profesionální techniku Sony, se kterou mohu nabídnout kvalitní filmové zpracování svatebního videa až do rozlišení 4K. Dále používám stabilizační systém Ronin a v neposlední řadě jsem certifikovaným pilotem dronu, díky čemuž Vám mohu nabídnout i skvělé letecké záběry. V rámci postprodukčního procesu dbám na detaily a vždy se snažím, aby výsledné video odráželo osobnosti novomanželů.

Svatební fotograf

Profesionálně fotografuji více než deset let. Z koníčku se postupem času stala posedlost – nejprve jsem fotil kamarády na párty, poté přišly první zakázky – koncerty, festivaly - a nyní fotím hlavně svatby, společenské, kulturní a firemní akce a cizí mi není ani ateliérová nebo produktová fotografie. Při postprodukci vždy dbám na šetrnou a vkusnou úpravu fotografií tak, aby byli novomanželé se svými svatebními fotografiemi maximálně spokojeni.

Dron

Není dron jako dron. Při natáčení a fotografování svateb využíváme drony značky DJI. Ale co je nejdůležitější – jsme piloti certifikovaní Ústavem civilního letectví, takže Vám můžeme letecké záběry nabídnout zcela legálně. Vyhnete se tak potencionálním nepříjemnostem, pokud by Vám letecké záběry nasnímal někdo bez příslušných povolení a zákonného pojištění. I zde za nás mluví naše práce –pohled z dronů velmi rádi používáme při natáčení nejen svatebních filmů, naše záběry se také objevily v celé řadě zejména dokumentární tvorby České televize.

Fotokoutek na Vaši svatbu

Svatební fotokoutek je skvělým zpestřením každé svatby. Hosté si nejen užijí skvělou a originální zábavu, ale ještě si odnesou památku v podobě vytištěné fotografie. Fotokoutek se skládá z profesionálních zábleskových světel a fotografických pozadí, která si můžete libovolně vybrat, personál tvoří fotograf a tiskař a k dispozici je hostům také celá řada rekvizit – od těch svatebních až po zábavné (paruky, klobouky a další). Náš svatební fotokoutek nabízí neomezený počet vytištěných fotografií a zároveň všechny fotografie v elektronické podobě.

A proč si vybrat právě nás?

  • své profesi se věnujeme už pěknou řádku let
  • používáme výhradně nejmodernější profesionální techniku
  • zakládáme si na osobním přístupu
  • ochotně se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a s čímkoliv Vám poradíme
  • jsme sehraný tým prověřený mnohaletou spoluprací
  • jsme na svou práci hrdí – rádi Vám předáme ukázky naší práce
  • jsme certifikovaní piloti dronu – záběry ze vzduchu jsou krásné v každém svatebním videu
  • důležité okamžiky natáčíme nikoli na jednu, ale na několik kamer
  • vlastníme i svatební fotokoutek
  • díky našim kontaktům Vám můžeme předat spojení na celou řadu prověřených dodavatelů