Kameraman na svatbu

Dobrý svatební kameraman je kombinací mnoha esencí - nejenže musí umět skvěle ovládat techniku, kterou při natáčení používá, ale musí to být někdo, kdo s Vámi propluje celým Vaším svatebním dnem, aniž by “překážel” a zároveň aby dokázal zaznamenat všechny důležité momenty, který Váš velký den přináší. Vždy musí přinést něco víc, než jen pouhé natáčení - svatební kameraman si musí umět hrát s detaily, stejně tak i s leteckými záběry z dronu, musí být empatický a s citem pro zpracování výsledného videa, a to vše za rozumnou cenu.

Stejně jako dobrý svatební fotograf, tak dobrý profesionální svatební kameraman Vám navrhne nezávaznou osobní schůzku, na které byste se lépe poznali. Nebojte se s dodavateli potkávat - osobní setkání mnohdy hodně napoví. Přeci jenom je svatební kameraman někdo, kdo s Vámi bude celý den a měli byste si tedy lidsky vyhovovat.

A s výběrem svatebního fotografa je to stejné - jak poznat toho správného? A proto pracujeme v týmu - s kolegou fotografem jsme sehraný tým prověřený mnohaletou spoluprací.

Abychom Vám výběr vhodného svatebního kameramana a fotografa ulehčili, připravili jsme pro Vás deset rad, které Vám při výběru pomohou.

A jako bonus Vám na Vaši svatbu nabízíme i náš originální svatební fotokoutek plný svatebních rekvizit.